Dobroty od srdce

Tato moravská rodinná firma z Bukovinky v Moravském krasu vznikla spontánně a naprosto nečekaně v hlavách tři mladých slečen Pavlíny, Hanky a Terezy. Všechny jsou nejenom rodina, ale i skvělé kamarádky. Mají se rády, věří si, a proto do toho šly a vznikly „Dobroty od srdce„ čímž si splnily sen – práce je jejich koníčkem.

Jejich firma Dobroty od srdce vyrábí sortiment domácích, ručně vyráběných marmelád, povidel, čatní, hořčic, paštik, rozmanitě nakládaných mas, dále také opilé ovoce či nakládané sýry a další delikatesy a to zásadně bez chemických konzervantů a umělých aromat. 

Výrobní recepty jsou obohacené vlastními zkušenostmi všech členů týmu.


Velký důraz je kladen na spojení tradičních chutí ovoce a zeleniny s obvyklým i neobvyklým kořením a jsou vhodné na pečivo, k sýrům, masu a k dalšímu využití při pečení a vaření.

U Dobrot od srdce používají zásadně čerstvé suroviny nejvyšší kvality, které si pěstují na vlastní zahradě nebo odebírají od farmářů z okolí. Jedná se o výrobky s maximálním podílem ruční práce a vyráběné v malých sériích a správně dokořeněné. Při výrobě je dbáno na maximální podíl přírodních složek a tak třeba marmelády obsahují 68-80% ovoce. Je-li třeba, pro zahuštění je používán pouze přírodní pektin.

V dalších produktech je pro výtečnou chuť používána pečená zelenina. Také hořčice jsou opravdu velmi pikantní a žádané. Hodí se výborně k masům, uzeninám, těstovinám, na opečené toasty, topinky... a zbytek je na Vaší fantazii.


Výrobky jsou vhodné i pro bezlepkovou dietu.


Chceme, abyste se i Vy mohli těšit z domácích produktů, které můžete využít i jako krásný a netradiční dárek a které jsou plné všedních i nevšedních chutí a vůní a jsou pro vás připravovány s láskou a péčí.


Dobroty od srdce