BOEMI

COSMETICA BOHEMICA
se značkou Boemi od roku 1999...


Kdo je Boemi …
Společnost BOEMI vznikla v roce 1999 jako malá dílna zaměřená na ruční výrobu bylinných mýdel v pronajatých prostorách bývalé závodní kuchyně. Díky zájmu o výrobky BOEMI (původně pod značkou Lavea) se začala rozrůstat firma a především rozšiřovat výrobní sortiment. Mezi produkty se objevily nejprve nové typy mýdel, poté následoval tekutý program, výroba krémů, koupelové soli, šumivé koule, balzámy a další doplňky do koupelen.
Nyní BOEMI sídlí ve vlastním výrobním areálu v Chrustenicích u Berouna a jejich sortiment už čítá přes 100 položek. Značku BOEMI znají zákazníci jak na českém trhu, tak i v Polsku, v Německu, v Japonsku v Rusku ale i jinde.

O zásadách BOEMI …

  • všechny výrobky vyrábí z nejkvalitnějších dostupných surovin, které jsou co nejšetrnější k pokožce,
  • zásadně se nepoužívají levné suroviny z „levných východních destinací“. 
  • k barvení výrobků BOEMI se používá potravinářských barviv, ačkoli jsou na světle méně stabilní a časem blednou
  • výrobky BOEMI nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech


Víte, že …
výroba BOEMI je založena na vysokém podílu ruční práce, což dodává produktům vlastní styl a na první pohled je odlišuje od běžné spotřební kosmetiky ruční zpracování u mýdel znamená, že se mýdlo opravdu ručně míchá, ručně nalévá do forem a krájí se nožem, takže každý kus je skutečně originálem v mýdlech nejsou použity žádné konzervanty ani stabilizátory a vůně mýdel je dosaženo kombinací silic a vonných olejů s vysokým obsahem silic.

BOEMI