Tuhý šampon YUCCA 100g

Tuhý šampon YUCCA 100g

Cena: 129 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Caltha

YUCCA šampon obsahuje velké množství namletého, usušeného kořene pouštní rostliny Yucca, která obsahuje až 90% přírodních saponinů. Ty mají pro naše tělo zázračné účinky. Šampon dále obsahuje macerát a odvar z kořene mydlice lékařské, která je přírodním čisticím prostředkem. Esenciálí oleje v šamponu obsažené (skořice, hřebíček, cedr) mají antiseptický a antibakteriální účinek. Šampon má svým složením pro naše vlasy i pokožku blahodárné účinky.

POUŽITÍ: Přejeďte několikrát kostkou mýdla namočené vlasy. Vytvoří se hustá pěna, se kterou poté pracujete jako s běžným šamponem.

Charakteristika:
Celková regenerace, Vhodné na krátké vlasy


Yucca
příznivě působí na kůži a proti vypadávání vlasů a tvoření lupů. Navrací vlasům přirozenou kvalitu. Yucca je stále zelená palma nacházející se v Severní a Jižní Americe. Dnes je Yucca považována za multispektrálně využitelnou potravinu, která má regenerativní účinky. Zpracovávají se její lilkovité kořeny, které jsou po mnohé generace základní potravinou. Yucca dodává tělu prospěšné enzymy a antioxidanty, čímž pomáhá bojovat proti působení volných radikálů.

  • Odbourává cholesterol
  • Bojuje proti působení volných radikálů
  • Detoxikuje organismus
  • Pomáhá při únavě


Složení: Kokosový tuk, Olivový olej, Jojobový olej, Ricínový olej, Yucca, Esenciální oleje Skořice, Hřebíček, Cedr, Přírodní minerální oxid

Ingredients: Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Jojobate, Yucca Powder, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cedrus Deodora Wood Oil, CI 77288, *Cinnamal, *Eugenol (*součást silic)

Hmotnost: 100 g (+-5 g)

Tisknout