Deodorant soapgasm muž  50 ml

Deodorant soapgasm muž 50 ml

Cena: 169 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Soaphoria CZ

Přírodní pánský deodorant pro pocit bezpečí i svěžesti během dne se svěží energizující vůní. Bez hliníku a alkoholu.  

Přírodní krémový pánský deodorant Soaphoria Men je zdraví bezpečný a spolehlivý po celý den. Receptura plná pečujících rostlinných olejů a másel, jedlé sody, prášku z maranty a jílu zabraňuje tvorbě nežádoucího zápachu a nebrání přirozeným funkcím pokožky. Je bez obsahu hliníku a alkoholu. Přírodní deodorant pro muže s povzbuzující vůní kafru a máty peprné, santalového a cedrového dřeva v kombinaci se zemitým koriandrem.

Receptura deodorantů Soaphoria z jedinečných organických komponent vytváří účinnou, bezpečnou, a hlavně přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu způsobeného bakteriemi při rozkladu potu. Deodorant neucpává póry, nebrání pokožce dýchat a nezabraňuje přirozenému pocení. Má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu. Vůně dodávají éterické oleje, které jsou fixovány do speciálního škrobu a dochází tak k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na tělesné námaze i teplotě prostředí. 

Složení: Maranta Arundinacea Root Powder (maranta třtinová) *,Zea Mays Starch (kukuřičný škrob) *,Cocos Nucifera Oil (kokosový olej) *,Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo) *,Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo) *,Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze sladkých mandlí) *,Cera alba (včelí vosk) *,Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný) *,Kaolin (bílý jíl) *,Bentonit (bentonitový jíl) *,Natural Aroma **,Zinc Oxide (oxid zinečnatý),Tocopherol (antioxidant/vitamín E),Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (čajovník) *,Benzyl Salicylate ***,Butylphenyl Methylpropional ***,Citronellol ***,Geraniol ***,Linalool ***. * certifikovaná organická složka,** kombinace 100% čistých párou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromat,*** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních.


* certifikovaná organická složka   ** složky 100% čistých, párou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromat  *** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

Po otevření kelímku naberte prsty požadované množství a jemně potřete a vmasírujte deodorant do pokožky. Deodorant je v extrémních letních vedrech vhodné použít i vícekrát denně v tenčích vrstvách.

Při přechodu z užívání chemických alternativ na přírodní deodorant je přibližná adaptační doba lidského organismu cca 1-2 týdny. Nekombinujte deodorant s chemickými alternativami – snižuje to účinnost produktu.

Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě do + 30 °C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Tisknout