Krušnohorský peeling Tělové struhadlo jahoda 120g

Cena
239 Kč
Dostupnost:
Skladem  3 ks
ks
Běžná cena:
239 Kč
VytisknoutHlídat produkt Můj nákupní seznam

Ovocný peeling na tělo

Lesního ovoce není nikdy dost – a to ani v koupelně! Jsem tělový peeling a svou vůní vytvořím ovocný ráj pro všechny uctívače sladkých vůní! 

Mé složení je sladko-slané, tvoří mě bio světlý třtinový cukr, malinový prášek a “suchý” olej, který má unikátní vstřebávací a vyživující vlastnosti. Najdete u mě i stopové množství vřídelní soli, což je bohatý zdroj přírodních minerálů.

Co dokážu? Efektivně odstraňuji odumřelé kožní buňky, které ulpívají na pokožce. Účinně čistím, povzbuzuji, podporuji mladistvý vzhled pokožky a důkladně vyživuji díky “suchému” oleji. 

Jak mě použít? Naneste na navlhčenou pleť, pokračujte krouživými pohyby. Užívejte si masáž s příjemnou vůní čokolády a olejů, poté opláchněte.

Složení:

Vřídelní sůl: Sůl získaná z termálních pramenů v Karlových Varech je koncentrovaným zdrojem minerálů. Její blahodárné účinky jsou podloženy letitými zkušenostmi i balneologickými výzkumy. Má čistící, regenerující, změkčující a vyhlazující vlastnosti. Už při používání pronikají do kůže minerální látky a příznivě působí na pokožku celého těla.

Suchý olej: Přemluvili jsme olej, aby byl suchý! Jedná se o speciální směs olejů, které se mohou chlubit výbornou vstřebatelností, tudíž na pokožce nezanechávají olejový film.

BIO světlý třtinový cukr: Pochází z mohutných stébel trávy, které dosahují výšky až 6 metrů. Ve stéblech se nachází určitý poměr cukru. Surovina pochází z ekologického zemědělství a má BIO certifikaci.

Malinový prášek: Získává se mletím sušených malin a funguje jako efektivní přírodní barvivo. Má omlazující vlastnosti a obsahuje spoustu vitamínů.

Dotaz k produktu