Benediktinský bylinný sirup Echinacea 290g

Cena
99 Kč
Dostupnost:
Skladem  > 3 ks
ks
Běžná cena:
99 Kč
Vytisknout Hlídat produkt Můj nákupní seznam

Bylinný echynaceiový extrakt ve formě sirupu bez přidaných konzervantů

Dárkově balený s látkovým přebalem a benediktinskou pečetí.


Třapatka nachová (Echinacea purpurea Moench) bylo přírodní antibiotikum a antivirotikum Indiánů. Zvyšuje přirozené obrané síly organismu, působí proti chřipkovým a herpetickým virům, působí antibakteriálně. Ničí choroboplodné zárodky, ničí viry, rozšiřuje periferní cévy. Tradičně se používá při hnisavých zánětech vlasových míšků, při septikémie (stav, kdy baktérie se vyskytují v krvi ve shlucích nebo v částečkách krevní sraženiny), kataru horních cest dýchacích, výtoku hnisu, zánětu mandlí. Doporučujeme užívat v období chřipek jako prevenci. Nelze ji předávkovat - v počátcích onemocnění je možno zvýšit dávku. 


Složení: voda, fruktóza, bylinný výtažek z třapatky nachové, extrakt z ibišku súdánského, kyselina askorbová (vitamin C), regulátor kyselosti- kyselina citronová, kyselina jablečná. Nyní je zcela bez konzervantů.

Skladování: Před použitím protřepat. Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku. Uchovejte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem! Po otevření výrobek uchovejte v chladu a temnu. Spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Dávkování:

  • od 1 roku do 3 let : 1 lžička (5 ml ) 2-3 x denně.
  • od 3 let do 12 let : 2 čajové lžičky (10 ml ) 2- 3 x denně.
  • od 12 let, dospělí : 3 čajové lžičky (15 ml ) 2- 3 x denně.


Upozornění:
Nevhodné pro děti do 1 roku.
Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy!
Dodržujte doporučené dávkování.

Schváleno rozhodnutím MZ ČR: OVZ-350-19.12.05/44729

Cena 396,-Kč/l

Objem 290g

Dotaz k produktu