Tradiční vonná purpura vánoční 20g

70031
Kategorie : DOPLŇKY Byliny
39,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Tradiční vonná purpura vánoční 20g

Přírodní směs prvotřídních bylinek vhodná pro provonění vašeho bytu. Stačí zahřát na misce na radiátoru nebo v pánvičce na plotýnce vařiče a vůně se intenzícně uvoní. Směs můžete naplnit do plátěného sáčku a dát pod polštář nebo do prádla. Po promnutí se vůně vždy znovu obnoví. Neobsahuje umělé aroma ani žádné umělé látky.


Tradice českých vánoc: nová kolekce tradičních produktů Milujete vánoce? jsou přece skvělé, úžasné, báječné, nádherné a našla by se další superlativa. Snad se najdou i lidé, kteří nemají vánoce moc rádi, ale většina , zejména těch školou povinných je miluje. Je skvělé někoho obdarovat, je skvělé si odpočinout, je skvělé trávit volný čas v rodiném kruhu. A bude super když k potěšení svých blízkých využijete některý za našich výrobků. Neudělají vám vítr v peněžence a přeci splní účel-potšší vás i obdarovaného. Jsou to tradiční dárky které dostávaly naše babičky a prababičky.

 

Obsah: 20g

 Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Tradiční vonná purpura vánoční 20g

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    kiss angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up cake thumbs_down embaressed_smile heart lightbulb tounge_smile shades_smile wink_smile sad_smile broken_heart devil_smile teeth_smile regular_smile confused_smile envelope omg_smile